telekinezi nedir telekinezi teknikleri

Telekinezi konusunu araştırdığım dönem içerisinde bir yığın bilgi kirliliği olduğunu gördüm. Bu bilgilerin çoğu boş, karışık, uygulaması aşırı derecede zor hatta imkansız olan çöp diye tabir ettiğimiz bilgilerden oluşuyordu. Bu yüzden, bu yazımda sizlere telekiniziyle ilgili en açık, en pratik, en anlaşılabilir bilgiler ve tekniklerden bahsedeceğim.

Telekinezi Nedir?

Telekinezi (yunaca), uzak anlamındaki “tele” ve “hareket” anlamındaki “kinesis” sözcüklerinden türetilmiş bir kelime olup en basit anlamıyla; cisimleri düşünce gücümüzle kontrol etme yeteneği olarak tanımlanabilir.

Nina Kulagina ve Uri Geller, günümüzün en ünlü telekinezi ustaları arasındadır.

Telekinezi ile neler yapabiliriz?

  1. Fiziksel bir temasta bulunmadan, eşyaları hareket ettirebiliriz.
  2. Eşyaların moleküler bütünlüğünü değiştirebiliriz. En klasik uygulaması: “kaşık bükme”dir.
  3. Psiball: Psişik bir enerji topudur. Bu tekniğe aşağıdaki maddelerde yer verdim. Hepinizin aklına aduket atmak geldi değil mi? 🙂
  4. Eğer telekinezi konusunda bir hayli ilerlemişseniz (keşiş seviyesi), kapıları kapatmak, televizyonu açmak gibi birçok günlük işinizi telekinezi sayesinde yapabilirsiniz.

 

Telekinezi nasıl yapılır?

Telekinezi Teknikleri:

Yukarıda da belirtmiş olduğum gibi birçok karışık ve uygulaması zor teknik içerisinden, en pratik ve uygulanabilir teknikleri sizler için seçtim. Bu teknikleri gerçekleştirdikten sonra gerisi zaten çorap söküğü gibi gelecektir. Daha ileri teknikleri kendiniz geliştirebilecek düzeye geleceksiniz.

1-Alevi Hissedin

Karanlık ve rüzgarsız bir ortam hazırlayın. Bu odada bir mum yakın ve muma iyice konsantre olun. Odada yalnızca siz ve mum varsınız, bakışlarınızı mumdan yükselen alevin dalgalanışına fokuslayın ve bu esnada gözlerinizi sadece yorulduğu zamanlarda kırpın.

Şimdi en önemli noktaya geçiyoruz. Mumdan yükselen o alev sizin bir parçanız gibi düşünün ve hissedin. O alev sanki sizin eliniz, kolunuz, bacağınız gibi düşünün ve istediğiniz zaman onu hareket ettirebileceğinize kendinizi inandırın.

Mum tekniği kolay ve eğlenceli bir tekniktir. Olumlu bir sonuç alana kadar denemeye devam edin. Unutmayın bu işin en büyük sırrı sabırlı olmaktır.

14 YORUM

  1. Ben pek inanmazdim gerci halada oyle gercekten bu isle ilgili birini bulamadim.basima gelen birkac olay oldu..bugunlerde goz rengim degisip duruyo zaten kimsede inanmiyor butun sitelere bakiyorum kimsede tık yok.bir kac kisi beni videoya cekmis..gerci farkinda degilim..hemen bende faceme ters video goruntuleri cekip olayi kapattim…kimsede uzerinde durmuyor zaten ben ne yapiyom onuda bilmiyorum…istem disi oluyor hersey..gecen marinada askalsin onca insan bogulucakti…gerci bence bunlar hep bi raslanti diyorumda…boyle bisey olsaydi illa tek olmazdim…ama guzel bir duygu…herkez ugrassin bence.en azindan eylence diye dusunun…saygilar….

  2. Merhaba bende çok önceden ilgileniyodum telekinezi ile. Psi wheel i başarmıştım bilmeyenler icin bi kagıdï bayagi uzun bi süre beyin gücümle dönderebiliyorum.Sonra istem dışı bi gece biekac saniyelikte olsa astral seyahat yaşadım.Ama dedigim gibi kendiliginden oldu çabalamadim.Son gunlerde yine merak sardım ve mumu denedim. Ve ilk denememde başardım.Ikinci denememde videoya da çektim. Alev bayagı uzadi ve dans ediyo adeta. Deneyimlerimi paylasmak istedim. Çogu kisi inanmiuor çünkü kanit atinca bile birsuru bahane uretiyorlar.Hepsine kulaklarinizi tikayin. Bu herkesin icinde var olan bi güç. Kullanmakta sizin elinizde iyi günler:)

  3. bu sitelerde o kadar çok kaybolmuş insan var ki sanki biz bu olmak için gelmiş gibiyiz ama yüzeysel hayat hepimizden yeteneklerimizi çalmış bir şekilde başka bir yerde buluşmak dileği ile kardeşlerim…

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.