reptilianlar ve insanlar

Reptilianları konu aldığımız ilk yazımız oldukça beğeni topladı ve devamını sabırsızlıkla beklediklerini belirten okurlarımız oldu. Göstermiş olduğunuz ilgi için teşekkür ediyoruz.

Reptilianlarla ilgili yazı dizimizin ikinci bölümüyle tekrar karşınızdayız. Reptilian varlıkların tanımını yaptığımız ve özelliklerinden bahsettiğimiz ilk yazımıza aşağıdaki resmi tıklayarak ulaşabilirsiniz.reptilian

 

Korkubilimi.com Özel: Reptilianlar Yazı Dizisi – Bölüm II

Reptilianlar Nasıl İletişim Kuruyorlar?

Reptilianların birden fazla iletişim kurma yolları mevcuttur.

1-Telepati yöntemiyle iletişim kurabilirler. Herhangi bir lisana gerek duymadan zihninizden geçirdiğiniz düşüncelere ve sorulara hızlıca cevap verebilirler.

reptilian telepati

2-Sembollerle iletişim kurarlar. Sembolizm, reptilianlar için çok önemlidir. Tarih boyunca eski kavimlerden günümüze kadar uzanan kalıntılarda bu sembolleri görmek mümkündür.

3-Davranışlarında etki tepki bağı mevcuttur. İletişim sırasında agresif bir davranış gösterirseniz onların tepkileri de agresif olur.

Uyuşturucu ve Reptilian İlişkisi:

Reptilianlar uyuşturucu maddeleri çok severler ve sıkça kullanırlar. Bu varlıklar bağımlılık yapan maddeleri sadece kullanmakla kalmayıp insanoğlunun da bolca kullanması için her türlü kolaylığı sağlarlar. Çünkü, uyuşturucu maddelerle zihni boşa çıkan insanlarla daha kolay iletişim kurabilirler, bu iletişim önce astral boyutta sonrasında ise direkt temas yoluyla olabilir.

trainspotting

Medya onların kontrolü altında:

Bu varlıklar müzik ve televizyon piyasasını kontrol altında tutmaktadırlar. Bu sektördeki sözü geçen insanları kontrolü altına almış veya bizzat sözü geçen kişiler olmuşlardır. Çünkü insaları yönlendirmek için en etkili yol medyadır ve birçok müzik kliplerinde hatta filmlerde çeşitli sembollerle insanların zihinlerinde yer edinmektedirler. Bunun yanısıra müziği sevdikleri de söylenir.

cradle of filth

Reptilianlar iletişim kuracakları insanları nasıl seçerler?

Reptilianlar, kontrolü altında bulunduracakları insanları henüz anne karnındayken seçerler ve cenin içerisine enerjiler verirler veya yukarıda bahsettiğimiz gibi sonradan, insanın eğilimlerine yönelik isteklerini vererek bu kişileri yanlarına çekerler.

Kontrol ettikleri kişi toplumda önemli bir yere gelince (politikacı vb.) onları istekleri doğrultusunda kullanırlar.

ünlü reptilianlar

İnsan görünümlü Reptilianlar:

Reptilianlar, sadece insanları kontrol ederek dünyada varlığını sürdürmezler. İçimizde, tıpkı bir insanmış gibi bedene sahip fakat ruhu Reptilian olan varlıklar da vardır. Bunlar, davranışları ve bakışlarıyla çok rahat şekilde fark edilebilirler. Bakışları donuktur ve olaylara verdikleri tepkiler duygusuz ve çok soğuktur.

Reptilian kontrolünde olan insanların özellikleri nelerdir?

Bu insanlarda bir takım rahatsızlıklar gözükür. Bunlardan bazıları şöyledir;

 • Ani üşüme ve titremeler
 • Nezle, grip gibi bir hastalığı olmamasına rağmen öksürük krizlerine girme.
 • Kalp ağrıları ve rahatsızlıkları
 • Uyku bozuklukları
 • Gecenin bir vakti uyanıp tekrar uyumakta güçlük çekme. Kişi huzursuz bir şekilde evin içinde dolanır ve bazı durumlarda bu nöbetlere paranormal olaylar da eşlik edebilir.
 • Yine bu insanlarda, depresyon sık olarak görünen rahatsızlıklardan biridir.
 • Reptilianlar, musallat oldukları insanların peşinden ayrılmazlar, gölge gibi takip ederler.

reptilian-depresyon

 

Reptilianlar tarafından kontrol edilen insanların ortak davranışları:

 • Aşırı bencillerdir. Para ve maddeye düşkünlerdir.
 • Tüketim toplumunu yaratır ve bu toplumun bir parçası olurlar.
 • Dış görünüşlerine fazlasıyla önem verirler. Estetik ameliyat yaptırırlar.
 • Marka düşkünlüğü takıntı haline gelmiştir.
 • Birine bağlanmazlar, minnet duymazlar, duygusuzlaşmışlardır. Evliliklerinde zengin insanları seçerler ve insanları sahip olduğu para ile ölçerler.
 • Lüks arabalara binmeyi, lüks evlerde kalmayı ve aşırı gösterişi çok severler.

bakimli-kadin

 

Reptilianlar bir insanı nasıl kontrol altına alırlar?

Ruhsal bakımdan üzüntü-çöküntü içinde olan insanlar Reptilianların kontrolüne açık hale gelirler. Bunun yanısıra yukarıda da belirtmiş olduğumuz gibi madde bağımlısı olan insanlar kullandıkları maddenin etkisindeyken kontrol altına alınabilirler.

reptilianlar iletişim

Reptilianlar Hakkında Hazırladığımız Testi Çözmek İçin Tıklayınız!

NOT: FARAH YURDÖZÜ’nün kitap – TV programı ve konferanslarından derlenmiş bilgiler içerir. Farah Hanım’a teşekkür ederiz.
korkubilimi.com
Korkubilimi.com sitesinde bulunan içeriklerin telif hakları korkubilimi.com yazarlarına ait olup kaynak göstermeden ve içeriğin bulunduğu www.korkubilimi.com adresine bağlantı verilmeden kopyalanamaz veya bir bölümü kullanılamaz. Kaynak göstermek ve bağlantı vermek koşuluyla içerikler kullanılabilir.

20 YORUM

 1. Reptilianlar uzaylı ırkı mi ?yoksa milyonlarca yıl öncesinde dünyada yasiyorlarmiydi.? Insanlardan ne istiyorlar.?insanlari inek kuzu gibi mi görüyorlar.?sn farah hanım kan ile beslendiklerini anlatmıştı.kurban bayramında iyi beslenmisler midir.?eğer uzaylı ırk ise özgür irade yasalarından haberleri yok mu.?andromeda konseyi neden sessiz kalıyor?konseye biz dünyalıların 4.boyuta geçtikten sonra mi alacaklar./?o zaman reptilianlar korksun bizlerden…#

  • Reptilianlar uzaylı ırkıdır. Androme konseyi zaten bizi şuanda korumakta eger korumasaydi reptilyanlar dunyanin kontrolunu tamamen ele gecirmis olurdu.
   Uzayda bizim icin andromeda kanseyiyle reptilian lar arasinda 9 yil suren savas olmusdur ve busavas 2011 yilinda bitmistir. Arica 2011 de Andromeda uzay konseyi tarafindan (bu gorecev nordiklere verilmistir) reptilianlarin dunyada bulunan cok onemli denizin altindaki 2 ussunu imha etmistir. Uslerden biri Çin de ki deniz de digeri ise hazar denizdeydi.
   Bu bilgileri andromeda konseyi tarafindan ali konunan insanlar tarafindan ve Ilhan Yilmam tarafından biliyorum.

 2. İnsanları köleleştirmek için iyi bir senaryo, güdümlü toplumlar olduj ama bunu bize uzaylılar değil bizzat kendi ırkımız yani insanlar yapıyor. İnsanlığın yeni dünya düzeni ni kendini üstün gören birkaç aile olarak dğilde uzaylı senaryosu ile yutması daha kolay

 3. Reptilianlar tamamen yalandır ,uydurmadır,ufolar gibi uydurmadır insanları oyalamadir, desenizeya şelale araları nasıldır bu reptilianlar,Turk kahvesinde icerlermi,son 10 yıldır böyle bir saçmalık çıktı ,insanları kandırma projesidir,ve de iyide bunlarla ilgili yazılan kitaplardan para kazaniyorlar

 4. SUÇLU OLAN REPTİLİANLAR MI YOKSA BİZLERİ KÖLE OLARAK YARATAN AŞAĞILIK ANUNNAKİLER Mİ…NİBURU GEZEGENİ İÇİN ALTIN ÇIKARTMAK ZORUNDA OLAN BUNUN İÇİN DÜNYAYI SÖMÜREN AŞAĞILIK ANUNNAKİLER…İNSANLARA PİRAMİTLERİNİ YAPTİRTAN REPTİLİANLARİ YER ALTİNA MAHKUM EDEN İNSANLARİ DİNLERLE KANDİRAN AŞAĞILIK ANUNNAKİLER…

 5. Evet 10000 yıllık şeytan, yüz yıl öncesinden belki reptilian oldu. Sorun bakalım bu reptilianlar neden bizi öldürüp sonumuzu getirmiyor. Biz ölünce lüks arabalarımızda onlara kalır.. Bu kadar üstün bir ırk madem

 6. Reptilianlar 22. yüzyılda dünyaya savaş açtı.Daha sonra bilim adamları zaman yolculuğunu keşfetti ve onları 1000 yıl sonrasına gönderdi.Gelecekte iyice güçlenen insanoğlu reptilianları yendi.Fakat bazı reptilianlar keşfettikleri silahla kendilerini insana çevirdi ve insanların arasına her türlü kişi olarak karıştı.Daha sonra geçmişe dönerek insanların zaman yolculuğunu bulmasını engellemeye çalıştılar böylece savaşı kazanabileceklerdi.Fakat başaramayacaklar.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.