Hakkımızda

Hayata dair sürekli bitmek bilmeyen sorular soruyor ve yanıtlarını arıyoruz. Bilime ve bilinmeyene aşığız. Bilginin en büyük güç olduğu çağımızda, her gün yeni birşeyler öğrenmek adına bilginin peşinden koşuyor, her gün bir önceki günden daha fazlasını öğreniyoruz.

Bilginin paylaştıkça geliştiğini ve katlanarak çoğaldığının farkındayız. korkubilimi.com projesini hayata geçirirken bu düşüncelerle yola çıktık. Öğrendiklerimizi paylaşma ve paylaşırken öğrenmeyi felsefe edinen sitemizi oluştururken hem keyif alıyor hem de keyif verdiğimize inanıyoruz.

Çok sayıda içerik oluşturmaktan ziyade kaliteli ve okuyucularımın faydalanacağı içerikler paylaşmayı tercih ediyoruz. Bu nedenle, birçok sitede olduğu gibi her gün onlarca yeni içerik olmayacak sitemizde belki ama sayfanın sonuna kadar sıkılmadan okuyacağınız ve paylaşmak için elinizin sosyal medya ikonlarına gittiği günlük yazılarımızla karşılaşacaksınız

Amacımız; kullanıcılarımız için sadece gülüp geçeceği, vakit öldürüp kazanç sağlamayacağı bir ortamdan ziyade; gündemi takip edeceği, okurken yeni bilgiler kazanacağı, keyif alacağı ve bir sonraki yazıyı okumak için sabırsızlanacağı bir platform oluşturmak.

Her türlü soru, görüş ve önerileriniz için iletişime geçmeye çekinmeyin. Daha öğrenilecek fazlasıyla şey ve gidilecek çok mesafemiz var. korkubilimi.com ile kalın…

Korku Bilimi ekibine Künye sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.

Korku Bilimi kullanıcılarının gizliliğini korumayı taahhüt eder. Gizlilik Politikası sayfamız üzerinden daha fazla detaya erişebilirsiniz.

Bizimle iletişim kurmak oldukça kolaydır. Dilerseniz İletişim Sayfamız üzerinden, dilerseniz admin[at]korkubilimi.com üzerinden bizimle direk iletişim kurabilirsiniz.