Aslında İlluminati denen oluşum, teşkilatlanması gereği birçok dala ayrıldığı için hakkında değinilmesi gereken bir çok konu vardır. Ancak bu yazımızda sadece illüminati kart oyunundan bahsedeceğiz.. Gerek internette gerek bazı dergi ve gazetelerde olsun; “İlluminati gelecekte gerçekleştireceği eylemleri yıllar öncesinden bir oyunla açıkladı” tarzında birçok bilgi bulunmaktadır. Peki nedir bu İlluminati kartları?
Amerika merkezli Steve Jackson Games firması 1994 yılında Monopoly gibi kendine has bir kart oyunu piyasaya sürmüştür. Oyunun ismi “illuminati Yeni Dünya Düzeni”dir. Oyunun ilham kaynağı, Robert Shea ve Robert Anton Wilson tarafından 1975’te yayınlanmış, The Illuminatus! Trilogy adlı bir kitaptır. Oyunun amacı: oyuncuların, dünyayı yasal veya yasadışı yollardan yönetmesini sağlamaktır. Oyunun sloganı ise “belki bu oyunun arkasında da illuminati vardır her yerde oldukları gibi…” Buraya kadar herşey normal görünüyor değil mi?
Peki ya size oyun kartlarının üzerlerindeki resimlerin bir süre sonra gerçekleştiğini söylersem? 94’lerde piyasaya sürülen bu kartları incelediğimizde onlarca kartın gerçekleştiğini görüyoruz. Fakat diğer yandan da birçok kart daha gerçekleşmemiş olayları kapsıyor. Bu kartların 370 tanesi açıklamakta zorlandığımız ve daha gerçekleşmemiş olayları kapsıyor. 400’e yakın İlluminati kartı var.
Şimdi bu kartların bazlarına göz atalım;

1.Kartın ismi: “Terorist Saldırı”

illuminati kart oyunu
Kartın üzerinde bulunan ibare : “Bu kartı kontrolünüz altında bulunan
bir şiddet grubuna +10 güç ya da +10 direnç vermek için kullanın.” Günümüzde artık İkiz Kuleler’in bizzat Amerika tarafından yıkıldığı bilinmekte. İlluminati için çok önemli bir komplo olduğu sadece bu plan için yaptığı subliminaller den anlaşılıyor.
Örneğin Matriks filminde ve kimi walt Disney yapımı çizgi filmlerinde birçok 11 Eylül subliminal
mesajlarına rastlamak mümkün.

2.Kartın ismi: “terorist saldırı 2”

Kartın üzerinde bulunan ibare bu kartı terorist saldırı kartına +30 güç vermek için kullanın
Bu karttada pentagona yapılan saldırı açıkça görülmekte pentagona yapılan saldırının ana saldırı olan ikiz kuleler saldırısının zararını arttırmak için yapıldığı düşünüldüğünde oldukça ironik bir durum ortaya çıkıyor.

3.Kartın ismi: “ABD başkanlık seçimi”

illuminati kart oyunu clinton
Bu kartta da eski Amerika başkanı bill clintonu çok net bir şekilde görüyoruz. Bütün Amerikan başkanları Kurukafa ve Kemikler isimli bir cemaatte yetişmekte olduğuna dair bir teori var, açıkcası bu kartlar teoriye delil oluşturur nitelikte. Bu teoriye göre 10-15 yıl sonra kimin ABD başkanı olacağı önceden belli.

4.Kartın ismi: “Amerika yeni başkanını seçiyor”

illuminati kart obama
Clinton’dan sonra gelen kartımız da ABD’nin ilk siyahi lideri barack obama da Açıkça görüldüğü gibi oyunda ki yerini yıllar öncesinden almış. Bu kartta açık şekilde Kurukafa ve Kemikler tarikati teorisine delil teşkil ediyor.

5.Kartın ismi: “gelgit dalgası”

illuminati kart oyunu Tsunami  tsunami endonezya
Bu kartta “önceden planlanmış” devasa bir deniz dalgası görülüyor. Japonya’nın başına gelen felaketleri hatırlayalım.
Ortalığı yıkıp geçen,önünde hiç bir şeyin duramadığı tsunami dalgaları… Bu olayın videoları hala internette mevcut. “Japonya ile ne alaka?” diye düşünüyorsanız acele etmeyin sıradaki karta bir göz atın

6.Kartın ismi: “Nükleer Felaket”

illuminati kart oyunu nukleer felaket

Yıl 2011, Töhoku Depremi ve sonrası. Japonya’nın Fukuşima Nükleer Santrali’nde atmosfere radyoaktif madde salınmasına sebep olan olaylar dizisidir. Uzmanlar kazaları Çernobil felaketinden sonra en büyük ikinci nükleer kaza olarak tanımlamakla birlikte, tüm reaktörlerde sorun yaşanması kazaları bugüne kadarki en karmaşık nükleer kaza yapmaktadır.

7.Kartın ismi: “Deprem Projektörü”

deprem projektörü

Kartın üzeinde bulnan ibare bir bölgede planlanmış deprem yaratın özelliği ise bu kartı nükller felaket kartıyla kullanırsanız +10 güç verir. ABD’nin haarp silahını duymuşsunuzdur. Bu silahın başlıca fonksiyonlarına bir göz atacak olursak.

* Dünya üzerindeki petrol ve doğalgaz gibi stratejik yeraltı kaynaklarının yerlerini tespit etmek.
* Gerekli zamanlarda ABD ordusu dışındaki haberleşme kaynaklarını kesmek.
* Olası bir füze saldırısında, füzeyi havada imha etmek.
* Depremler yaratmak. gibi fonksiyonları varır. Yani tam olarak kartın oyundaki işlevi ile harpın gerçek dünyadaki işlevi paralel şekilde birbirinin aynısı.

8.Kartın ismi: “Kombine felaketler”

kombine felaketler
Karta baktığınızda anlamışsınızdır zaten; Saat 11:11 ‘ i gösteriyor. 11:11 nedir diye soruyorsanız;
Fukuşima Nükleer Santral kazaları 11 Mart 2011‘de meydana geldi, yani 03/11/2011 ve ilginçtir ki kartta yıkılan kulenin gerçeği Wako Saat Kulesi’dir. Japonya Tokyo’dadır.

Şu ana kadar göz attığımız kartlar, şimdiye kadar gerçekleşen olaylardan sadece bazıları. Bir de henüz gerçekleşmemiş felaket kartları var: insanlara laboratuvarda üretilen zombi virüslerinin bulaştırılması, Dünya’da yaşanılacak bir felaket öncesi kurtulması gerekenlerin uzayda bir koleniye taşınması, uzaylılarla anlaşıp dünyanın bazı bölgelerinin işgaline izin verilmesi, ekonomik krizler yaratılıp toplumlar üzerinde baskı kurulması, basın yoluyla insanların manipüle edilmesi gibi daha nice olaylar silsilesi ile kartlar uzayıp gidiyor. Ancak sadece şimdiye kadar gerçekleşmiş olan olaylardan bile yola çıkarsak; kartların sahip olduğu ilginç durum bir komplo teorisinin çok ötesinde bir gerçeğe gönüşmüş durumda.

Birçok büyük olayı yıllar öncesinden birebir tarif etmek… Ve bunu her defasında ayrı ayrı yaparak gerçeğe paralel şekilde henüz gerçekleşmemişken bildirmek, hiçbir komplo teorisi ile açıklanamaz. Kendiniz de incelemek istersiniz diye, size videonun altında tüm illuminati oyun kartlarının olduğu bir linki veriyorum. Diğer yüzlerce kartı incelediğinizde eminim kafanızda binlerce komple teorisi uyanıcaktır. Kartlar üzerinden yeni bir şeyler çözümlediğinizi düşünüyorsanız lütfen konu altından bizlerle paylaşmaya çekinmeyin.

3 YORUM

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.