Bir uzaylıyla iletişim halindeyim sanırım, lütfen yardım…

Soru CevapCategory: Yakın Temas OlaylarıBir uzaylıyla iletişim halindeyim sanırım, lütfen yardım…
Lerzan Küçüktalaslıo asked 5 sene ago

Merhaba;
Bu anlatacaklarım belki size çok saçma gelebilir ama çevremde birkaç kişiye anlatmaya çalıştım fakat beni anlamalarını bırakın sanki deliymişim gibi yüzüme baktılar. O yüzden bu deneyimlerimi çevremdekilere anlatmama kararı aldım.

Bu olaylar ilk defa 3 ay önce başladı. İlk olduğunda birden uyandım ve odanın içinde bir ışık hissettim, sonra bu ışık yavaşça kayboldu. Normalde böyle bir olaydan ötürü çok korkardım ama o gece içimde korku yoktu aksine huzurlu hissettim ve heyecandan sabaha kadar uyuyamadım.

Bir sonraki olay yaklaşık 2 hafta sonrasında meydana geldi, yine uyukudan uyandım bu sefer beynimin içinde bir ses duymaya başladım: “Korkma bizden sana bir kötülük gelmez, niyetimiz sana yardımcı olmak” diyordu. O an heyecan ve şaşkınlıktan olsa gerek çığlık attım ve ses kafamdan kayboldu.

En son ise 2 gün önce başıma geldi. Nedense hep uyurken oluyor… Yatağımda uyuduğuma eminim ama gözlerimi açtığımda salonda ayaktaydım ve tavanda yine bir ışık huzmesi vardı ve telepati halinde olduğumuzu hissettim. Kafamın içinde onlara kimsiniz ve nereden geldiniz diye sorunca; “zamanla tüm merak ettiklerini öğreneceksin, şu an için bilmen gereken şey iletişime geçtiğimiz başka kişilerin de olduğu ve sizin mevcut teknolojiniz ile asla gidemeyeceğiniz fakat bizim için ise sadece düşünme mesafesi kadar yakın olduğumuz bir yerden geliyoruz.” dedi.

Başından böyle bir olay geçen veya bir yakınının geçtiğini duyan oldu mu acaba? Çünkü bu varlıklar, yalnız olmadığımı ve başkalarının olduğunu söylediler.

Ciddi cevaplarınızı bekliyorum.

3 Answers
Damla Kaçmaz answered 5 sene ago

Reptilianlar olabilir, bazılarının dediğine göre Reptilianlar da 3 harfliler olabilir. Ben de merak ettim şimdi, bu durumu başka yaşayanlar var mı?

Merve answered 5 sene ago

Isik huzmesinden korkma icinde huzur var oluyorsa bu cok guzel cunki enerjileri guzel reptilian olsaydi ooo ooo…. hic o mevzuya girmiyim.. orb 4.boyut 6.boyut gibi gibi bunları biraz arastir.. korkmana gerek yok bisey yapicak olsaydi yaparlardi emin ol. 

Levent answered 5 sene ago

Bazı vakitler uyandığımda benim de kafamın içinde sesler olduğu zamanlar oluyor ama ışık huzmesine hiç denk gelmedim.

Your Answer