Piskopos Alessio, Romay’a döndükten kısa bir süre sonra 1989 yılında evinde ölü olarak bulunmuş tüm notları çalınmıştır. Olay  Polis raporlarına hırsızlık amacı ile cinayet olarak geçmiştir ancak psikoposun kardeşinin elinde bazı notlar bulunmaktadır ve olayları o nakletmiştir. Piskopos ile RA Latince konuşmuştur.

Ra’nın piskoposa aktardığı bilgilere göre Ra; kendi anlattığı dizgeye göre 6. yoğunluk derecesinin sonlarındaki gelişmişlik seviyesinde bir varlık. Hatta bir varlık değil, bir ‘varlıklar topluluğu’, kendi deyimiyle ‘toplumsal bellek bileşimi’. Aynı amaç ve niyette oldukları için bellek/deneyim bankalarını birleştirmiş bir grup varlıktır. Bu varlıklar Aldebaran Güneş Sisteminde yaşamaktadır.

piramitler ve uzaylılar ra

Daha önce birkaç kez Mısır’a yardım amacıyla gelmiş ancak çabaları saptırıldığı için geri çekilmiştir. Ra birin yasaları adına yardıma geldiğini söylemiş birin yasaları nedir diye sorulunca da;

Diğer tüm yasalar, yasa gibi görünenler aslında bu yasadan birer sapma.
Örneğin özgür irade yasası, BİR’in yasasının birinci sapması.
Sevgi ikinci sapması ve ışık da üçüncü sapması.
Çünkü asıl yasa tek bir şeye/ tek bir varlığa/ tek bir kimliğe izin veriyor.
Yani Bir’in yasasına göre aslında çokluk/sonluluğun kendisinin sapmasıdır.

Zaten BİR kavramının kökeni sonsuza dayanıyor.
Sonsuz olan sınırsız olduğu için tek ve başka da bir şey yok.
Aslında evren/varlık/olay/kavram/duygu/düşünce diye ayrımsadığımız ve farklı farklı şeyler olarak gördüğümüz şeyler aynı/tek/BİR sonsuzluğun sonlu yüzleri sadece.

Diye cevap vermiştir

Piskoposun kardeşinin sağladığı notlarla Medyum Carla Rakırt ve don elkins aynı metodları kullanarak varlıkla tekrar iletişime geçmişlerdir. Elin MC Carty tarafından ilki 1990 yılında yayınlanan toplam 4 ciltlik RA Bilgileri isimli kitap bu araştırmaların derlemesi olarak kaleme alınmıştır.

Bu yazı değerli bir okuyucumuz tarafından gönderilmiştir. Yazı içerisinde yer alan video okuyucumuza aittir. Okuyucumuzun Kült TV adlı video kanalını çok faydalı buldum, beğenmenizi tavsiye ederim.

31 YORUM

  1. İlk davet ritueli hakında bilgi yok ama tuhaf bir ses kaydı var; varlık orada zuhur etmiş ve konuşmuşcasına… Daha sonra deniyor ki 90’li yıllardan beri piyasada olan 4 ciltlik Ra Bilgilerini yazanlar (Ra Materiel : Elkins – Rueckert – Mccarty ) aynı şekilde çağırmışlardır Ra’yı. İyi de onlar bir medyum kullanıyorlar, medyum transa giriyor ve kendi sesiyle konuşuyor, kitaplarında uzun, uzun bu detaylar anlatılır. Bence orada açıklamaya muhtaç bir detay var.

  2. Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.ra 6.boyut gelişmişlik seviyesinde aldebaran güneş sisteminde bulunuyor.bizler samanyolu güneş sisteminde yaşıyoruz.3.boyut gelişmişlik seviyesindeyiz.4.boyuta sizce ne zaman geçeriz.belki o zaman…?

  3. lan zaten o dili çevirebilseler ki çevirmişlerdir insan bilinci kaldıramıyacak şekilde yüksek ve agır bi bilgilir bizim kendi bilinç ve şuurumuzu yükseltip anca erişebiliriz bu şekilde edinirsek eğer , kafayı yakabilme durumları olabilir 😀

  4. Sn hocam…güneş tanrısı ra nin sesi nin kaydedilmiş olması büyük başarıdır.bugünkü imkanlarla kayıt yapılsa nasıl öolurdu.sonradan ayını tekrarlayan olmadı mi?. Benim merak ettiğim mısır tanrilarinin kanundaki ler ile bağlantıları var midir?. Yüzleri maskkeli .anunakilerde dünyaya indiklerinde yüzlerinde oluşan yara yüzünden maske takiyorlardi.yada altın tozu ile oksijenin yüz gelmesine engel oluyorlardı.yaşam gezegenleri nibiru .cennetleri aldebaran neş sistemi mi dir.???

  5. Merhaba. Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler fakat son kısımda bir yanlışlık olduğunu düşünüyorum. Yazının başında psikoposun Ra ile 1988 yılında iletişime geçtiğini yazmışsınız. Son kısımda da Don Elkins ve Carla Rueckert’ın psikoposun kardeşinin verdiği bilgileri kullanarak 1990 yılında Ra ile tekrar iletişime geçtiğini söylemişsiniz. Ancak Don Elkins ve Carla Rueckert’ın kendi sitelerinde bu işe 1962 yılında başlayıp 1981 yılında bitirdikleri yazıyor. Yani psikopostan 7 yıl önce Ra ile iletişim kurduklarına göre bu bilgileri psikoposun kardeşinden almış olamazlar. Bir çelişki var gibi göründü bana açıklarsanız sevinirim.

  6. İnsanlık 30000000000 tecrübe puanı toplayabildiği taktirde 4.boyut’a geçmeye hak kazanabileceklermiş. O nedenle çalışmaya, gelişmeye devam arkadaşlar 😀 Tek şeyi okumakla aklınızın muhtaç olduğu doğa üstü, uzay veya mitolojik olay açlığınızı doyurmayın. Her yazılana da inanmayın bir zahmet.

  7. Bu denli soyut bir olaya,nasıl inanmamızı bekliyorsunuz ? Hayret yani.. Pekala bir soru soruyorum,1988 yılında video kamera teknolojisi vardı değil mi ? Evet vardı. Neden orada ses kaydı alan arkadaş videosunu çekmemiş ? Kaldı ki video da olsa fake olma ihtimali çok yükse bu zamanda teknoloji yardımı ile. Kısacası aslı olmayan bir haber gibi geldi bana. Yine de emeğinize sağlık !

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.